Meduoliai Pasakiškas skonis
Su glazūra
Laikyti sausoje, švarioje, gerai vėdinamoje vietoje. Laikymo temperatūra: nuo 0°C iki 25°C.
Maistinė vertė 100g:
| Energetinė vertė | 1467kj / 351kcal |
| Riebalai | 2,5g |
| Iš kurių sočiųjų | 0,3g |
| Angliavandeniai | 76,5g |
| Iš kurių cukrų | 40,2g |
| Baltymai | 5,4g |
| Skaidulinės medžiagos | 2,3g |
| Druska | 0,01g |
Naudoti iki: nurodyta ant pakuotės.
1 kg
Kilmės šalis: Ukraina
Gamintojas: PAB “Ščorskij ZPT” Černigovo sr., Snovsk, 30 let Pobedy 31A, Ukraina
Pakuotėje yra 5 vnt

Atsiliepimai
Kol kas atsiliepimų nėra