Geriausi virtuviniai kombainai: geriausiųjų sąrašas

Geriausi virtuviniai kombainai
2024-03-03 18:17

Virtuvinis kombainas yra itin daug paskirčių turintis maisto ruošimo pagalbininkas. Jis naudingas tiek namuose, tiek komercinėse virtuvėse. Vienas iš didžiausių šio prietaiso privalumų yra tai, kad jis padeda sutaupyti, atlikdamas nemažai skirtingų funkcijų. Iš esmės, virtuviniai kombainai gali maišyti, tarkuoti, plakti, smulkinti maistą ar net spausti sultis. Taigi, įsigiję vieną prietaisą, kuris apima skirtingas daugybės gaminių funkcijas, sutaupote tiek pinigų, tiek vietos savo virtuvėje. Geriausi virtuviniai kombainai priklauso nuo tokių aspektų, kaip funkcionalumas, galingumas, talpumas, gamintojas. Laimei, šiais laikais egzistuoja nemažai skirtingų variantų. Taigi, jeigu ieškote prietaiso, kuris galėtų atlikti daug įvairių funkcijų – greičiausiai Jus sudomins būtent kombainai. Virtuviniai prietaisai yra aktualūs visais laikais, todėl nuolat atsiranda naujų šiuos siūlančių gamintojų. Laimei, palengvinsime Jums pasirinkimo naštą, aptardami geriausius kombainus rinkoje. 

Pagal kokius kriterijus galima išskirti geriausius virtuvinius kombainus?

Geriausius virtuvinius kombainus galima išskirti pagal šiuos kriterijus:

  • Patvarumas. Įsigiję virtuvinį kombainą žmonės tikisi, kad šis tarnaus kuo įmanoma ilgesnį laiką;
  • Daug funkcijų. Daugiau funkcijų padidina kombaino panaudojimo įvairovę;
  • Galingumas. Didesnis kombaino galingumas padeda jam neperkaisti net dirbant labai ilgą laiką;
  • Talpumas. Kuo kombainas talpesnis – tuo daugiau visko jame galima paruošti;
  • Vartotojų vertinimas. Kitų žmonių komentarai gali padėti apsispręsti, ar Jums apskritai reikalingas virtuvinis kombainas. Atsiliepimai taip pat padės išsirinkti labiausiai kokybišką variantą iš visų siūlomų rinkoje; 
  • Gamintojas. Žinomi gamintojai savo vardą yra užsitarnavę tikrai ne be reikalo – taigi, tai gali padėti išsirinkti geriausią kombainą. 

Profesionalūs virtuviniai kombainai

Renkantis profesionalius virtuvinius kombainus svarbiausia atsižvelgti į kelis aspektus – patvarią konstrukciją, didelę talpą ir galingumą. Idealu, jeigu prietaisas yra pagamintas iš nerūdijančio plieno, mat tai apsaugo jo korpusą nuo įvairių pažeidimų. Tuo tarpu, didelės talpos maišymo indas yra labai svarbus būtent komercinėms virtuvėms. Vienu kartu šis padeda paruošti kuo įmanoma daugiau produktų, o tai sutaupo nemažai laiko. Kita vertus, didelis kombaino galingumas užtikrina, jog net dirbdamas labai ilgą laiką šis neperkaistų ir nesugestų. Tai – vienas iš svarbiausių aspektų, renkantis prietaisą profesionaliam naudojimui. Žinoma, profesionalus virtuvinis kombainas turi pasižymėti ir visomis reikalingomis funkcijomis, pavyzdžiui, plakimu, maišymu, pjaustymu, smulkinimu, tarkavimu. Funkcijų kiekio svarba priklauso nuo gamybos įvairovės. 

Profesionalus virtuvės kombainas „MYCOOK“ išlieka vienu iš populiariausių pasirinkimų. Jis pasižymi didele privalumų gausa. Visų pirma, gaminio variklio galingumas siekia net 800 W, indukcinio kaitinimo galingumas – 1000 W. Dviejų litrų talpos nerūdijančio plieno indas taip pat padės reikalingus produktus paruošti greičiau. Kombainas pasižymi ir dideliu temperatūrų diapazonu – nuo +40 iki +120°С. Taigi, jis idealiai atitinka visus anksčiau nurodytus aspektus. 

Daugiafunkciniai virtuvės kombainai

Daugiafunkcinis virtuvės kombainas yra įrenginys, skirtas paprastesniam maisto ruošimui. Vienas prietaisas savo teikiamomis galimybėmis geba pakeisti trintuvą, mėsmalę, sulčiaspaudę ir panašiai. Daugiafunkciniai kombainai gali atlikti nemažai skirtingų funkcijų, pavyzdžiui, maišyti tešlą, malti mėsą, plakti kiaušinius, pjaustyti, smulkinti, tarkuoti kitus produktus. Vienu iš populiariausių pasirinkimų išlieka „Cecotec Mambo 12090“. Šis kombainas atlieka net 30 skirtingų funkcijų – mala, troškina, plaka, maišo, smulkina, trina, tarkuoja, verda, fermentuoja ir panašiai. Prietaiso variklio galingumas siekia net 700 W, šildymo galia – 1000 W. Kombainas taip pat suteikia galimybę vienu metu paruošti net iki 4 skirtingų patiekalų. O liečiamas 7 colių ekranas leis stebėti įvairius receptus gamybos metu. 

1. Kitchenaid virtuviniai kombainai

Top 1 geriausi virtuviniai kombainai - Kitchenaid

Kitchenaid virtuviniai kombainai išlieka vienu iš populiariausių pasirinkimų. Jie pasižymi tvirtu ir stabiliu korpusu, skirtingomis funkcijomis bei dideliu efektyvumu. Kitchenaid kombainai taip pat gali pasigirti nemaža talpa, patogiu naudojimu ir ilgaamžiškumu. Be to, kiekvienas iš jų turi vieną universalų priedų tvirtinimo mazgą. Tai taip pat palengvina prietaiso naudojimą. „Virtuvinis kombainas KITCHENAID 5KSM175PSECA Artisan“ yra vienas iš populiariausių šio gamintojo pasirinkimų. Jis pasižymi išties didele privalumų gausa. Visų pirma, kombainas turi tvirtą metalinį korpusą. Be to, originalus epiciklinis judėjimas užtikrina greitą ir kokybišką produktų maišymą. Kombainas taip pat pasižymi plačiu priedų asortimentu, juo itin paprasta naudotis. Prietaisas geba greitai ir lengvai apdoroti tiek mažus, tiek didelius maisto kiekius. Kitchenaid virtuvinis kombainas pasižymi įvairiomis funkcijomis, įskaitant plakimą, maišymą, minkymą. 

2. Bosch virtuviniai kombainai

Top 2 geriausi virtuviniai kombainai - Bosch

Virtuviniai kombainai Bosch pasižymi itin skirtingomis funkcijomis ir didele jų įvairove. Šie taip pat yra talpūs, galingi bei patvarūs. Vienu iš populiariausių pasirinkimų išlieka „Bosch MUM58720 virtuvinis kombainas“. Jis gali pasigirti itin didele privalumų gausa. Pirmiausia, prietaiso galingumas siekia net 1000 W. Be to, jis pasižymi 7 skirtingais greičiais, didele talpa, patvarumu, patogiu naudojimu. Speciali „3D PlanetaryMixing“ funkcija padeda paruošti tobulos konsistencijos tešlą, idealiai atkartodama rankų judesius. Be to, prietaisą ne tik lengva naudoti, tačiau ir paprasta prižiūrėti. Pagrindinėmis jo funkcijomis būtų galima įvardyti plakimą, tarkavimą, maišymą, pjaustymą. Tačiau šių gausu ir daugiau. 

3. Philips virtuviniai kombainai

Top 3 geriausi virtuviniai kombainai - Phillips

Philips virtuvinis kombainas – tai kokybiškas, funkcionalus ir galingas pasirinkimas. Šio gamintojo prietaisai pasižymi didele įvairove bei išties skirtingomis funkcijomis. Vienu iš populiariausių variantų išlieka „Philips HR7605/10“ kombainas. Tai – kompaktiškas, daugiafunkcinis ir patvarus pasirinkimas. Kombainas yra išties nedidelis, todėl neužima daug vietos virtuvėje. Kita vertus, šis turi net 5 priedus, kurie padeda atlikti 15 skirtingų funkcijų. Virtuvinis kombainas gali padėti pjaustyti, tarkuoti, trinti, smulkinti, plakti ir dar daugiau. Pasak vartotojų, šis itin naudingas žmonėms, kurie mėgsta gaminti tradicinius lietuviškus patiekalus. Juk virtuvinis kombainas su bulvių tarkavimo funkcija tikrai palengvins maisto gamybą. 

Geriausi virtuviniai kombainai mūsų parduotuvėje

Jeigu klausiate savęs: „kokie virtuviniai kombainai geriausi?“, galime pasiūlyti Jums du puikius pasirinkimus. Vienas iš jų – tai planetinis maišytuvas 1300w Berlinger Haus BH-9194. Šis gali pasigirti didele privalumų gausa. Kombainas yra pagamintas iš nerūdijančio plieno ir plastiko, todėl pasižymi patvarumu bei ilgaamžiškumu. Talpus maišymo indas suteikia pakankamai vietos tešlai ar kitiems ingredientams maišyti. Kombainas turi nemažai priedų, kurie atlieka plakimo, minkymo, maišymo funkcijas. Šis taip pat pasižymi net 6 greičiais, lengvu valymu bei paprastu naudojimu. 

Dar vienas dažnas pasirinkimas – daržovių vaisių smulkintuvas Zilner 3911. Šis smulkintuvas yra pagamintas iš nerūdijančio plieno, todėl pasižymi patvarumu. Jis tinka malti įvairių rūšių grūdus, riešutus, vaisius ir daržoves. Paprastas surinkimas ir išardymas itin palengvina prietaiso valymą. Be to, jame yra net 5 keičiami būgno pjovimo diskai, skirti įvairiems gaminiams. Smulkintuvą galima naudoti tiek namuose, tiek valgyklose ar baruose. Šis taip pat pasižymi stalviršio fiksacija, kuri neleidžia jam judėti. 

Taigi, jeigu ieškote kokybiško maišytuvo arba smulkintuvo – tai puikūs variantai, kuriuos įsigyti galite jau dabar. 

Be komentarų

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Mes naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų patirtį mūsų svetainėje. Naršydami šioje svetainėje sutinkate su mūsų salygos ir privatumas
PradinisProfilis
Paieška
Į viršų

Tai įkeliama į „wp_footer“ iš šablonų klasės with arguments