Geriausia sumuštinių keptuvė: TOP 5 pasirinkimai

Geriausia sumuštinių keptuvė
2024-03-03 19:49

Kokybiška sumuštinių keptuvė yra puikus virtuvės pagalbininkas, itin palengvinantis maisto gamybą. Šių gausu tikrai įvairių. Pavyzdžiui, kai kurios sumuštinių keptuvės taip pat turi grilio arba vaflių kepimo funkcijas. Taigi, toks daugiafunkcinis prietaisas padeda sutaupyti tiek laiko, tiek pinigų. Kaip išsirinkti sumuštinių keptuvę? Rekomenduojama atsižvelgti į tokius aspektus, kaip galingumas, plokščių danga, lengva priežiūra. Geriausios sumuštinių keptuvės pasižymi tolygiu patiekalo kepimu, nepridegančia danga bei paprastu valymu. Kita vertus, pravartu atsižvelgti ir į kitų vartotojų atsiliepimus. Žinoma, geriausia sumuštinių keptuvė kiekvienam gali reikšti ganėtinai skirtingus dalykus. Kita vertus, vartotojų atsiliepimai padės atsirinkti tik labiausiai dėmesio vertus ir išties kokybiškus variantus. Tuo tarpu, mes pristatome TOP 5 populiariausius pasirinkimus, kuriuos teigiamai vertina daugelis žmonių. 

1. Elektrinis grilis 800w Zilner zl-510

Top 1 geriausia sumuštinių keptuvė - 800w Zilner zl-510

Elektrinis grilis 800w Zilner zl-510 yra vienas iš geriausių pasirinkimų tiems, kurie ieško kompaktiško, efektyvaus ir patvaraus varianto. Grill sumuštinių keptuvė – tai universalus produktas, leidžiantis mėgautis ne tik gardžiais sumuštiniais, tačiau ir sultinga mėsa. Ji gali pasigirti net 800 W galia, optimaliu šilumos paskirstymu bei patvarumu. Nepridegančios grilio plokštės užtikrins sėkmingą maisto gamybą ir lengvą prietaiso priežiūrą. Be to, šalta rankena bei apsauga nuo perkaitimo garantuos saugų keptuvės naudojimą. „Zilner“ išlieka vienu iš populiariausių gamintojų, kuriuo pasitiki daugybė vartotojų. Jų siūlomos prekės pasižymi aukšta kokybe bei patvarumu, įskaitant ir sumuštinių keptuvę. 

2. Ketaus sumuštinių keptuvė Petromax

Top 2 geriausia sumuštinių keptuvė - Petromax

Dar vienas puikus pasirinkimas – tai Ketaus sumuštinių keptuvė Petromax. Ši idealiai tinka naudojimui tiek namuose, tiek įvairiose išvykose. Ketaus sumuštinių keptuvė pasižymi vienu dideliu privalumu – savo danga. Dėl ypatingų ketaus savybių, kepimo metu karštis pasiskirsto tolygiai. Šis aspektas užtikrina vienodą sumuštinių iškepimą. Keptuvę taip pat paprasta naudoti ir išvalyti. Ji pasižymi ilga rankena su užraktu, kuris leidžia būti saugiu atstumu nuo atviros ugnies, jeigu prietaisą naudojate lauke. Be to, tai ilgaamžis, patvarus ir įvairioms aplinkos sąlygoms atsparus pasirinkimas. 

3. Skrudintuvas ZILNER ZL-113

Top 3 geriausia sumuštinių keptuvė - ZILNER ZL-113

Skrudintuvas ZILNER ZL-113 yra puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško universalaus varianto. Ši sumuštinių keptuvė taip pat skirta ir vaflių bei mėsos gamybai. Ji turi 3 skrudinimo priedus su nepridegančia danga, kuriuos galima keisti tarpusavyje. Taigi, tai ne tik sumuštinių bei vaflių keptuvė, tačiau ir sumuštinių keptuvė grilis. Šis prietaisas pasižymi didele privalumų gausa. Jis funkcionalus, lengvai naudojamas ir paprastai prižiūrimas. Be to, keptuvė padengta nepridegančia danga, todėl gaminiai neprilimpa prie viršaus bei nesvyla. 

4. Sumuštinių keptuvė Tefal Snack Collection

Top 4 geriausia sumuštinių keptuvė - Tefal Snack Collection

Sumuštinių keptuvė Tefal Snack Collection yra multifunkcinis aparatas, į kurio komplektą įeina 2 kepimo rinkiniai. Taigi, įsigiję šį prietaisą galėsite mėgautis ne tik gardžiais sumuštiniais, tačiau ir vafliais. Sumuštinių keptuvę paprasta naudoti ir lengva prižiūrėti. Šios plokštės yra padengtos nepridegančia danga, todėl gaminiai neprisvyla bei neprilimpa prie viršaus. Keptuvė pasižymi net 700 W galia, patvarumu ir ilgaamžiškumu. Ji greitai ir tolygiai iškepa sumuštinius bei vaflius, turi keletą skirtingų kepimo programų. Taigi, tai išties universalus ir kokybiškas pasirinkimas. 

5. Sumuštinių keptuvas Teesa TSA3221

Top 5 geriausia sumuštinių keptuvė - Teesa TSA3221

Sumuštinių keptuvas Teesa TSA3221 pasižymi didele privalumų gausa. Visų pirma, jis turi 3 skirtingus priedus, kurie suteikia galimybę gaminti ir vaflius bei mėsą. Nerūdijančio plieno korpusas užtikrina prietaiso tvirtumą bei ilgaamžiškumą. Tuo tarpu, nelimpančios keraminės plokštės palengvina keptuvės priežiūrą ir apsaugo nuo maisto svilimo. Prietaisas pasižymi net 800 W galia, todėl sumuštinius kepa itin greitai. Be to, jo temperatūrą galima reguliuoti, o tai leidžia pagaminti maistą, atsižvelgiant į skirtingus kiekvieno vartotojo poreikius. 

Kaip išsirinkti geriausią sumuštinių keptuvę?

Geriausia sumuštinių keptuvė turėtų būti renkama atsižvelgiant į prietaiso galingumą, lengvą priežiūrą, plokščių dangą, gamintoją, papildomas funkcijas ir kitų vartotojų atsiliepimus:

  • Galingumas. Rekomenduojama rinktis variantą, kurio galingumas siektų bent 700–750 W. Tokia sumuštinių keptuvė įkais itin greitai ir sutaupys nemažai Jūsų laiko;
  • Lengva priežiūra. Paprasta priežiūra sutaupys nemažai Jūsų laiko virtuvėje;
  • Plokščių danga. Renkantis pravartu atsižvelgti ir į keptuvės dangą. Tinkamai parinktas variantas gali apsaugoti nuo sumuštinių svilimo ar prilipimo, palengvinti prietaiso priežiūrą. Be to, gera danga turi užtikrinti tolygų kepimą iš abiejų pusių;
  • Vartotojų atsiliepimai. Visuomet pravartu atsižvelgti į kitų vartotojų atsiliepimus, mat tai gali padėti išsirinkti geriausią variantą rinkoje;
  • Gamintojas. Itin populiarūs gamintojai tokiais tapo tikrai ne be reikalo. Įprastai jų prekės pasižymi aukšta kokybe, patvarumu ir ilgaamžiškumu. Taigi, ieškant sumuštinių keptuvės rekomenduojama atsižvelgti į populiarių gamintojų pasiūlymus;
  • Papildomos funkcijos. Kai kurios sumuštinių keptuvės pasižymi papildomomis funkcijomis, pavyzdžiui, leidžia grilinti mėsą arba kepti vaflius. Tai gali padėti sutaupyti. Kita vertus, pravartu atsižvelgti ir į tokius aspektus, kaip nekaistanti rankena ar apsauga nuo perkaitimo. Šios funkcijos prideda papildomo saugumo, kuris itin svarbus tuomet, jeigu keptuve naudosis vaikai. 

Be komentarų

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Mes naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų patirtį mūsų svetainėje. Naršydami šioje svetainėje sutinkate su mūsų salygos ir privatumas
PradinisProfilis
Paieška
Į viršų

Tai įkeliama į „wp_footer“ iš šablonų klasės with arguments