Geriausios mėsmalės: 2024 metų populiariausių TOP 7

Geriausios mėsmalės
2024-03-03 19:34

Gera mėsmalė yra itin efektyvus maisto gaminimo pagalbininkas. Tai labai praktiškas įrenginys, kuris padės greičiau susmulkinti mėsą ir paruošti ją norimiems patiekalams. Dabartinėje rinkoje vyrauja dviejų tipų variantai – elektriniai ir rankiniai. Elektrinė mėsmalė yra modernesnis pasirinkimas bei tinka tiems, kurie gamina itin dažnai. Kita vertus, rankinė mėsmalė pasižymi patvarumu, ilgaamžiškumu ir mažesne kaina. Visgi, norint efektyvaus bei saugaus darbo virtuvėje svarbu išsirinkti kokybišką prietaisą. Geriausios mėsmalės pasižymi didele galia, lengva priežiūra ir yra pagamintos iš patvarių medžiagų. Laimei, norėdami palengvinti Jums pasirinkimą, aptarsime 7 populiariausias mėsmales 2024 metais. 

1. Mėsmalė ProPower 2200 W

Top 1 geriausia mėsmalė - ProPower 2200 W

Mėsmalė „ProPower 2200 W“ išlieka vienu iš populiariausių pasirinkimų. Ji pasižymi didele privalumų gausa. Itin galingas variklis leidžia bet kokius ingredientus sumalti greitai ir visiškai tolygiai. Mėsmalė susidoroja net su ganėtinai dideliais maisto kiekiais. Specialus priedas taip pat suteikia papildomų funkcijų – pjaustymo, smulkinimo ir tarkavimo. Be to, įstrigusius maisto likučius pašalinsite tik vienu mygtuko paspaudimu. Taigi, tai išties patogus, kokybiškas ir naudingas pasirinkimas. Šios mėsmalės gamintojas yra gerai žinomas prekinis ženklas „Bosch“. Populiariausiųjų tarpe jis išlieka tikrai ne be reikalo. „Bosch“ mėsmalės pasižymi aukšta kokybe, galingumu, patogiu dydžiu bei įvairiomis komplektacijomis. Dalis vartotojų itin giria gamintojo produktų universalumą, kurį galima pastebėti ir mėsmalėse. 

2. Rankinė aliuminio mėsmalė MA-S GOST

Top 2 geriausia mėsmalė - Rankinė aliuminio mėsmalė MA-S GOST

Ieškantiems rankinės mėsmalės rekomenduojame MA-S GOST. Tai – nebrangus, itin patvarus ir ilgaamžis pasirinkimas. Rankinė aliuminio mėsmalė MA-S GOST taip pat pasižymi lengva priežiūra bei patogiu naudojimu. Ji pagaminta iš specialaus aliuminio lydinio, todėl yra atspari korozijai. Prietaisas gali būti naudojamas žuviai ir mėsai malti. Kokybiški rankinės mėsmalės peiliukai taip pat palaiko aštrumą itin ilgą laiką. 

3. Ketaus mėsmalė 1 MCh-S GOST

Top 3 geriausia mėsmalė - ketaus mėsmalė 1 MCh-S GOST

Dar vienas itin populiarus pasirinkimas nenorintiems elektrinių variantų – „Ketaus mėsmalė 1 MCh-S GOST“. Tai išties patvarus ir ilgaamžis produktas. Mėsmalės korpusas yra pagamintas iš ketaus, todėl toks prietaisas tarnaus itin ilgus metus. Be to, ją lengva prižiūrėti, paprasta ir patogu naudoti. Ši mėsmalė tiks kiekvienam asmeniui, kuris mėgstamus patiekalus nori paruošti greitai bei efektyviai išnaudojant laiką. 

4. Mėsmalė Kenwood MG510

Top 4 geriausia mėsmalė - Kenwood MG510

Nerūdijančio plieno mėsmalė „Kenwood MG510“ yra dar vienas dažnas ir kokybiškas pasirinkimas. Dėl galingo variklio ši gali sumalti net itin didelį mėsos kiekį bei neperkaisti. Mėsmalė taip pat veikia ganėtinai greitai, ją paprasta naudoti, lengva prižiūrėti. Šis nedidelis prietaisas yra itin kompaktiškas. Taigi, neturėsite bėdų ieškodami kur jį padėti. Galinga mėsmalė per minutę gali sumalti net 2 kilogramus mėsos. Tuo tarpu, nerūdijančio plieno korpusas garantuoja šios ilgaamžiškumą ir patvarumą. „Kenwood“ yra gerai žinomas prekinis ženklas, įprastai siūlantis aukščiausios kokybės įrangą. Tai – viena iš populiariausių ir galingiausių mėsmalių rinkoje, kuria žavisi daugybė vartotojų. 

5. Mėsmalė KingHoff KH-1427

Top 5 geriausia mėsmalė - KingHoff KH-1427

Dar viena puiki rankinė mėsmalė „KingHoff KH-1427“ yra idealus pasirinkimas tiems, kurie ieško funkcionalaus, patvaraus ir kokybiško varianto. Šios korpusas pagamintas iš ketaus, o komplekte yra net 3 piltuvėliai dešroms bei 3 koštuvai su skirtingo dydžio tinkleliu. Mėsmalė KingHoff KH-1427 pasižymi paprastu naudojimu ir lengvu valymu. Ketaus mėsmalės įprastai yra itin tvirtos bei ilgaamžės, įskaitant ir šį variantą. Į pilną komplektaciją taip pat įeina peilis, malūnėlis, anksčiau paminėti koštuvai ir piltuvėliai, alkūninė rankena. 

6. Zyle „ZY358M“

Top 6 geriausia mėsmalė - Zyle „ZY358M“

Zyle „ZY358M“ yra dideliu našumu ir patvarumu pasižyminti mėsmalė. Šios variklis gali pasiekti net 2600 W galią. Taigi, tai leidžia itin didelius mėsos kiekius sumalti vos per kelias minutes. Mėsmalė pagaminta iš kokybiško aliuminio ir nerūdijančio plieno. Tai užtikrina jos ilgaamžiškumą bei atsparumą. Prietaisas taip pat turi dešrelių ir kukulių gaminimo priedus. Mėsmalė pasižymi itin paprastu surinkimu bei išrinkimu. Tai itin palengvina ne tik jos naudojimą, tačiau ir pačią priežiūrą. Taigi, jei klausiate savęs: „kokia elektrinę mėsmalę pirkti?“, tai išties idealus pasirinkimas. 

7. Ketaus mėsos malimo staklė #10 ZILNER ZL-5203

Top 7 geriausia mėsmalė - #10 ZILNER ZL-5203

Ketaus mėsos malimo staklė #10 ZILNER ZL-5203 yra vienas iš geriausių pasirinkimų ieškantiems rankinės mėsmalės. Ji pasižymi patvarumu, ilgaamžiškumu, atsparumu, lengvu naudojimu ir valymu. Mėsmalės komplekte taip pat galima rasti 3 dešrų piltuvėlius, 2 sietus, peilį bei švaistiklį. Stiprus korpusas ir aštrūs peiliai užtikrina efektyvų šios darbą bei ilgą tarnavimo laikotarpį. Tuo tarpu, galingas mėsmalės variklis paspartina procesus ir padeda greitai sumalti reikalingą mėsos kiekį. 

Kokios mėsmalės laikomos geriausiomis?

Kokios mėsmalės yra geriausios? Tai priklauso nuo nemažai skirtingų aspektų, tokių, kaip prietaiso galingumas, gamybos medžiaga, tvirtumas, ašmenų aštrumas, priedai. Kita vertus, mėsmalės yra skirstomos į elektrines ir rankines. Taigi, renkantis pirmiausia vertėtų pradėti nuo to. Jeigu mėsmalę naudosite ganėtinai retai, greičiausiai pakaks rankinio prietaiso. Kita vertus, gaminantiems daug ir dažnai labiau pravers elektrinė mėsmalė. Žinoma, pravartu atsižvelgti ir į kitų asmenų atsiliepimus. Geriausios mėsmalės įprastai yra giriamos skirtingų vartotojų, o tai gali padėti išsirinkti tinkamą variantą ir Jums. 

Mėsmalės galia ir našumas

Mėsmalės galia yra vienas iš svarbiausių aspektų, renkantis tinkamą variantą. Kuo galingesnis variklis – tuo daugiau mėsos pavyks sumalti per trumpesnį laiką. Kita vertus, juk įprastai mėsmalė yra įsigyjama tam, kad maisto gamyba užtruktų kuo trumpiau. Taigi, svarbu pasirinkti pakankamai galingą variantą. Pavyzdžiui, 400–700 W mėsmalės per minutę gali sumalti maždaug 1 kilogramą mėsos. Tuo tarpu, 700–1000 W galios prietaisai sumala maždaug 2 kilogramus per minutę. Kita vertus, egzistuoja ir dar galingesnių mėsmalių, todėl svarbu atsižvelgti į tai, kiek daug ir dažnai gaminate. Pavyzdžiui, 1000–1500 W prietaisai gali sumalti maždaug 3 kilogramus per minutę. Svarbu paminėti ir tai, jog galingesnė mėsmalė efektyviau tvarkysis su problemine mėsa (kaulais, riebalais, kremzlėmis). Taigi, iš esmės, ši visapusiškai palengvins darbą virtuvėje. 

Medžiaga

Medžiaga, iš kurios pagaminta mėsmalė, yra dar vienas svarbus pasirinkimo aspektas. Įprastai rekomenduojama įsigyti nerūdijančio plieno variantus. Tokios mėsmalės yra patvarios, ilgaamžės ir atsparios įvairiems aplinkos poveikiams. Kita vertus, dalis žmonių pasirenka plastikinius variantus, ypatingai tuomet, jeigu ieško lengvai prižiūrimo ir itin pigaus prietaiso. Visgi, tokia mėsmalė tikrai nebus ilgaamžė bei patvari. Taigi, investuoti į ją greičiausiai neapsimoka. 

Gamintojas

Itin populiarūs gamintojai tokiais tapo tikrai ne be reikalo. Dažniausiai iš kitų jie išsiskiria aukšta savo siūlomų prekių kokybe ir patikimumu. Taigi, visuomet pravartu atsižvelgti į tai, kokias mėsmales parduoda gerai žinomi bei visame pasaulyje populiarūs gamintojai. 

Mėsmalės priežiūros paprastumas

Mėsmalės priežiūros paprastumas yra aktualus daugeliui vartotojų. Čia itin svarbi atbulinės eigos funkcija. Ji reikalinga tuomet, kai tam tikros mėsos dalys pastringa ir šias reikia pašalinti. Be atbulinės eigos mėsmalę teks išardyti bei išvalyti, o tai gali apsunkinti maisto gamybą. Laimei, ši funkcija itin palengvina prietaiso naudojimą ir priežiūrą. Kita vertus, rekomenduojama atsižvelgti ir į mėsmalės išardymo ypatumus. Idealu, jeigu prietaiso dalys yra lengvai išimamos, mat tai stipriai palengvins plovimą ir bendrą priežiūrą. 

Vartotojų atsiliepimai

Visų pirma, kitų žmonių komentarai gali pagelbėti nuspręsti, kokio tipo prietaisas Jums reikalingas – rankinė ar elektrinė mėsmalė. Atsiliepimai padės įvertinti geriausias abiejų variantų savybes, ypatingai tuomet, jeigu nė nenumanote, kuris iš jų žavi labiau. Kita vertus, šie taip pat leis atsirinkti labiausiai kokybiškas ir jau išbandytas mėsmales. Žinoma, kiekvienas vartotojas atsižvelgia į jam svarbius aspektus. Pavyzdžiui, geriausia elektrinė mėsmalė vienam reikš itin galingą, kitam – lengvai prižiūrimą prietaisą. Bet kokiu atveju, vartotojų atsiliepimai padės nepasiklysti plačioje prekių pasiūloje ir atsirinkti tik dėmesio vertus variantus. 

Papildomos savybės

Kai kurios mėsmalės pasižymi įvairiais papildomais priedais, pavyzdžiui, dešrelių arba kukulių gaminimo, pjaustymo, smulkinimo įrankiais ar trintuvais. Tai idealus pasirinkimas norintiems sutaupyti tiek vietos virtuvėje, tiek pinigų. Iš esmės, vienas prietaisas atlieka kelių skirtingų įrenginių funkcijas. Tad – kas gali būti patogiau? 

Kita vertus, dalis mėsmalių taip pat pasižymi įvairiomis papildomomis funkcijomis. Tai gali būti galimybė reguliuoti greitį, savaiminis išsijungimas, apsauga nuo perkaitimo ir panašiai. Tad belieka apsispręsti dėl Jums labiausiai tinkamo varianto. 

Be komentarų

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Mes naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų patirtį mūsų svetainėje. Naršydami šioje svetainėje sutinkate su mūsų salygos ir privatumas
PradinisProfilis
Paieška
Į viršų

Tai įkeliama į „wp_footer“ iš šablonų klasės with arguments