Virtuvės dizaino idėjos 2022-iesiems

virtuvės dizainas
2022-08-27 08:55

Jūsų virtuvė yra jūsų namų centras, ar nesutiktumėte? Tai vienintelė vieta, kur šeima gali susiburti, ypač kai jie alkani. Tačiau virtuvė nėra tik funkcinė erdvė. Tai yra pagrindinis jūsų namų dizaino elementas. Kalbant apie geriausią virtuvės interjerą 2022 metais, analizuotos tendencijos, kad išsiaiškintume, kokie virtuvės dizainai yra populiariausi šiais metais. Pirkėjams siūloma nemažai novatoriškų virtuvių dizaino idėjų bei protingų senų prietaisų dizaino posūkių, taip pat galima rinktis iš daugybės moderniausių prietaisų. Norite eksperimentuoti su įspūdingu atspalviu ar paįvairinti virtuvės interjerą detalėmis? Pasinaudokite šiomis ekspertų įžvalgomis, kad suteiktumėte savo maisto gaminimo erdvei grožio, jaukumo ir unikalumo. Netrukus turėsite stilingą erdvę, kuri geriau atspindės jūsų estetikos skonį ir gyvenimo būdą.

Į ką verta atsižvelgti įrengiant virtuvę?

Šių metų svarbiausios ir populiarios virtuvės idėjos yra:

·         Spalva išsiskiriančios ir praktiškos dvi virtuvės salelės

·         Efektyvus zoninis virtuvių apšvietimas

·         U formos virtuvės dizainas bute

·         Sandėliavimo spintelė ir tik apatinės virtuvių spintelės

·         Detalių svarba: duoninės, peilių stovai ir servetėlių laikikliai

5 šiuolaikiškos virtuvės dizaino idėjos 

Virtuvės salelė – šiuolaikinės virtuvės akcentas. O gal dvi?

2022 metais vyrauja tamsesnių spalvų paletė. Šioje paletėje dominuoja tokios spalvos kaip mėlyna, žalsva ir metalo atspalviai. Taip pat neretai galima pamatyti švelnesnius, prislopintus, vidutinio atspalvio žemiškus tonus. Rekomenduojama derinti šiuos atspalvius su išraiškingomis baldų ypatybėmis, pvz., didelio rašto paviršiais, stiklo spintelėmis ar lentynomis su metaliniais akcentais. Kita vertus, nemaža dalis žmonių linksta į ryškius, energijos suteikiančius ir jaudinančius atspalvius, kurie buvo populiarūs penktajame dešimtmetyje. Toks virtuvės dizainas yra unikalus, nes grįžtama prie ryškių retro atspalvių, kurie apibūdina šį laikotarpį. Turite neutralių spalvų virtuvę ir daugiau vietos? Puikus sprendimas – vienos arba net dviejų virtuvės salelių įrengimas. 2022 metais vis labiau populiaru tampa ryškesnėm spalvom išsiskiriančios virtuvės salelės. Dažytos virtuvės salelės yra paprastas būdas pagyvinti erdvę. Sodri mėlyna ar žalia virtuvės salelė sukuria pusiausvyros jausmą virtuvėje, kurioje dominuoja neutrali spalvų paletė. Taip pat vis labiau populiaru tampa ne viena, o dvi virtuvės salelės. Interjero dizaineriai mano, kad kitais metais vis daugiau virtuvių savininkų užleis vietą dviems salelėms virtuvėje.  Dvigubos salelės suteikia žmonėms atskiras vietas ir ruošti, ir mėgautis maistu.

Praktiškas ir efektyvus zoninis apšvietimas

Modernioje visuomenėje virtuvės apšvietimas pripažįstamas vienu svarbiausių šios erdvės elementų. Tačiau 2022 m. pasikeitė požiūris į apšvietimą virtuvėje – jis visų pirma turi būti praktiškas, o taip pat turi suteikti virtuvei daugiau gyvybės jausmo. Pagalvokite apie puikius didelius kabančius šviestuvus ir jų išsiskiriančius atspalvius. Taip pat rekomenduojamas apšvietimo zonų parinkimas ir šviestuvų išdėstymas, pabrėžiant svarbiausius akcentus, vizualiai padidinant erdvę ir užtikrinant gerą apšvietimą. Pagrindinis apšvietimas visada turi ryškiai apšviesti virtuvę. Tamsų žiemos rytą ar apsiniaukusiomis dienomis būsite užtikrinti, kad darbams virtuvėje užteks šviesos. Geras ir papildomas apšvietimas turi būti ir darbo vietoje, kurioje ruošiate maistą. Virš valgomojo stalo virtuvėje pakabinamas šviestuvas užtikrina optimalų apšvietimą valgant. Ir taip pat dekoratyviniai šviestuvai kada norint papildo jūsų apšvietimo planą.

Virtuvės interjeras bute 2022 metais

Kiekvienas centimetras yra svarbus mažose erdvėse. Mažos, madingos, U formos ir šviesios virtuvės dizainas – 2022 metų tendencija mažuose butuose, kuri leidžia sutaupyti vietos bute. U formos virtuvės dizaine vyrauja spintelės su įmontuotais prietaisais, užtikrinant funkcionalumą, praktiškumą ir unikalumą.

Sandėliavimo ir papildomos apatinės virtuvės spintelės

Sandėliavimo spintelė šimtmečius buvo pagrindinės virtuvės detalė. Per pastaruosius kelerius metus tokios sandėliuko idėjos kaip sandėliuko spintelė įsitvirtino kaip vienas iš būtinų elementų šiuolaikiniuose namuose. Turėti sandėliuką yra visiškai prasminga. Visos maisto prekės yra vienoje vietoje ir nėra išmėtytos daugybėje sieninių spintelių, todėl žmonės gali būti organizuotesni ir daugiau sutaupyti pirkdami maistą. Kitas didelis sandėliuko privalumas yra tai, kad virtuvėje nebereikia viršutinių sieninių spintelių. Norintys, kad namuose būtų mažiau netvarkos, rekomenduojama atsisakyti viršutinių virtuvės spintelių. Viršutinių spintelių atsisakymas suteikia erdvės virtuvei, į virtuvės interjerą 2022 leidžia įkomponuoti šviestuvus ir namų aksesuarus. Dėl to 2022 metais naujai suprojektuotų virtuvių dizaine vyrauja daugiausia apatinės spintelės. Taigi, sandėliavimo spintelė ir apatinės virtuvės spintelės padeda sutaupyti pinigų, leidžia palikti daugiau laisvos vietos ir suteikti erdvės pojūtį, atkreipti dėmesį į šviestuvus kaip svarbias virtuvės dizaino detales ir užtikrinti efektyvų apšvietimą arba turėti patrauklų meno kūrinį virtuvėje ir panašiai.

Detalių svarba virtuvės interjere 2022 metais

Nors atspalviai, salelės, virtuvės forma ir baldų bei prietaisų išdėstymas yra labai svarbu, tačiau tai dar ne viskas. Geriausias būdas papuošti savo virtuvę ir suteikti jai individualumo ir gyvybės yra funkcinis dekoras. Kitaip tariant, dekoracijos, kurios iš tikrųjų yra naudingos ir gali padėti perkelti jūsų virtuvės organizavimą į aukštesnį lygį. Kėdžių spalvos, spintelių spalvos ir stalviršių medžiagos gali akimirksniu pakeisti virtuvę, tačiau dėl dar mažesnių detalių šiuolaikinės virtuvės dizainas gali atrodyti ypatingesnis. Siekiant sukurti tokią virtuvę, kuri būtų šilta ir jauki, rekomenduojama išlaikyti apdailas neutralias. Ir jei vėliau norėsite suteikti ryškių spalvų, padarykite tai su ryškiais rankšluosčiais ar indais, duoninėmis, servetėlių laikikliais ir peilių stovais, kuriuos apačiau ir aprašysime.

Servetėlių laikikliai

Vis labiau pirkėjus domina plokšti servetėlių laikikliai. Plokščias servetėlių laikiklis leidžia lengvai paimti servetėlę, kai reikia nušluostyti veidą ar sugerti išsiliejusį maistą. Padėkite servetėlių laikiklį ant valgomojo stalo, spintelės ar salelės paviršiaus, namų baro, pusryčių kampelio ar bet kur kitur, kur gali prireikti servetėlių. Servetėlių laikikliai lengvai derinami prie virtuvės dizaino, nes galima rinktis iš daugybės formų ir stilių. Šiuolaikinės linijos, derinamos su klasikine apdaila, sukuria tradicinę išvaizdą su šiek tiek moderniu dvelksmu.

Duoninės

Visur išsibarstę duonos trupiniai ir pakeliai? Ar pažįstama situaciija? Virtuvė atrodo ne tik netvarkinga, bet trupiniai taip pat pritraukia muses, uodus ir dulkes. Turėti duoninę yra geriausias sprendimas, kad jūsų kepiniai, duona ir bandelės būtų ne tik higieniški, bet ir tvarkingi. Be to, jei įsigysite stilingą duoninę, ji taip pat pagerins virtuvės išvaizdą. Rinkoje yra daug patrauklių ir praktiškų duoninių. Yra daugybė duoninių stilių ir dizainų: nuo tradicinio iki minimalistinio, nuo vintažinio iki modernaus. Jūs tikrai rasite tokį, kuris papildys jūsų namų dekorą. Norint suteikti tradicinio stiliaus pojūtį virtuvėje, puikiai tiks medinės duoninės. Tačiau norint sukurti šiuolaikišką atmosferą, nerūdijančio plieno duoninės būtų geriausias variantas. Tuo tarpu keraminis duonos laikymo indas puikiai atrodytų vintažinio stiliaus virtuvėje.

Peilių stovai

Kalbant apie geriausią peilių laikymo sistemą, nuomonės įvairios. Tačiau nesvarbu, kur laikote peilius: ant magnetinio peilių bloko, peilių stove ar renkatės stalčiaus įrengimą. Svarbiausia peilių laikymo taisyklė yra ta, kad peilių laikymo sistema atitiktų virtuvės dizainą, neužimtų vietos ir išlaikytų savo funkcionalumą. Profesionalūs interjero dizaineriai rekomenduoja naudoti magnetines juosteles peiliams laikyti mažose U formos virtuvėse. Tuo tarpu didelių gabaritų, ryškių spalvų peilių stovai gali pagyvinti didesnę, neutralios spalvos virtuvę.

Be komentarų

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Mes naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų patirtį mūsų svetainėje. Naršydami šioje svetainėje sutinkate su mūsų salygos ir privatumas
PradinisKategorijosProfilis
Paieška